Dogtrace d-control professional 1000

TOP 17 v kategorii Výcvik psa

Dogtrace d-control professional 1000

Obojek elektronický výcvikový D-CONTROL PROFESIONAL 1000 Elektronický výcvikový obojek D-CONTROL professional 1000 díky velikosti stimulačních impulsů vhodný pro všechna...
5 299 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z SpokojenyPes.cz

Skladem • 1 variantaZdarma556 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 2 002 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma98 % • 278 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta94 % • 25 916 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma98 % • 28 445 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárekProdloužená zárukaZdarma100 % • 655 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • Více variantProdloužená zárukaZdarma100 % • 53 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma94 % • 362 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma99 % • 43 862 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta139 Kč288 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek49 Kč92 % • 511 789 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • Více variantDárekProdloužená zárukaZdarma92 % • 956 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 56 842 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Dogtrace.com

• Funguje
    • Velikost přímače
  • , zakoupeno v Půjčovna obojků

už po druhém použití je náš pes poslušný na pípnuti .Super věc.

• , zakoupeno v Půjčovna obojků

Dogtrace d-control professional 1000 jsme zatím neměli možnost vyzkoušet v praxi. Zatím si na něj zvykáme.

Typ produktu
elektronické obojky

Obojek elektronický výcvikový D-CONTROL PROFESIONAL 1000

Elektronický výcvikový obojek D-CONTROL professional 1000 díky velikosti stimulačních impulsů vhodný pro všechna plemena psů a je určen především pro výcvik základních povelů, s dosahem až 1000 m.

Obojek elektronický výcvikový D-CONTROL PROFESIONAL 1000

Vysílač disponuje následujícími funkcemi, které si můžete navolit na libovolné tlačítko: 2 úrovně akustického signálu 40 úrovní stimulace, krátký a dlouhý stimulační impuls 8 režimů světla a 4 režimy vibrace.

Vysílání a vybití baterie jsou zobrazovány na podsvíceném displeji.

Není kompatibilní s ostatními modely - pouze s D-CONTROL professional a D-CONTROL professional mini.

Elektronický výcvikový obojek D-CONTROL professional 1000 je díky své variabilnosti, vyšší odolnosti, vodotěsnosti přijímače i vysílače určený hlavně pro profesionální sportovní a služební výcvik všech plemen psů. Velké uplatnění najde i při každodenním používání běžnými uživateli.

Tento model s dosahem 1000 m umožňuje individuální nastavení funkce čtyř tlačítek. Na každé tlačítko je možné navolit jednu z funkcí: akustický signál, stimulační impuls v 40 úrovních (krátký a dlouhý), vibraci nebo světlo. D-CONTROL professional umožňuje výcvik jednoho nebo dvou psů.

Všeobecné vlastnosti:

Dosah až 1000 m na volném prostranství

Nárazuvzdorná konstrukce vysílače

Vodotěsný vysílač i přijímač 8 režimů světla a 4 režimy vibrace 2 režimy akustického signálu – krátký / dlouhý krátký / dlouhý stimulační impuls 40 úrovní stimulačního impulsu

Možnost výcviku 2 psů

Libovolně nastavitelná funkční tlačítka

Možnost spárování dvou vysílačů na jeden přijímač

Přijímač má rozměry 77 x 39 x 33 mm a váží 65 g bez baterie

V přijímači je zabudovaný magnetický systém ON/OFF - zapnutí či vypnutí přijímače se tedy provádí pouhým přiložením vysílače k přijímači

Kontrola stavu baterií u přijímače i vysílače

Životnost baterií je až 12 měsíců v závislosti na používání

Podsvícený displej pro zobrazení výše stimulačního impulsu, vysílání a vybití baterie

Možnost používat pro výcvik dvou psů najednou

Kontaktní body pro dlouhosrsté a krátkosrsté psy

U vysílačů je klips pro zavěšení na opasek

Vysílač má rozměry 113 x 53 x 29 mm a váží 125 g bez baterie a antény

S výcvikovými obojky Dogtrace je velmi snadné a rychlé naučit psa:

Chůzi u nohy bez vodítka

Spolehlivému přivolání (povely „ke mně“, „k noze“)

Přerušení nežádoucí činnosti („fuj“, „nesmíš“)

Odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, nežádoucí štěkání apod.

Preciznímu docvičení prakticky každého úkonu, kdy jej pes musí vykonat přesně a spolehlivě, jako by byl na vodítku – přičemž je odstraněna závislost na šňůře. Pes velmi dobře pozná, když je na šňůře a přizpůsobuje jí své chování.

Odnaučení pronásledování zvěře a vzdalování se od svého pána v přírodě – a tím vystavování se problémům a nebezpečí s tím spojených. Poskytuje větší svobodu pro Vašeho psa, který se s obojkem může pohybovat zcela volně i tam, kde by to jinak nebylo možné nebo bezpečné.

Speciálním činnostem a povelům pro služební, lovecký, sportovní nebo jiný výcvik, použití přímo při lovu pro komunikaci se svým psem.

Součásti dodávky:

Vysílač

Klips pro zavěšení vysílače na opasek a 2 ks šroubků

Přijímač (s řemenem)

Sada kontaktních bodů: 2 ks 12 mm, 2 ks 17 mm 2 ks alkalická baterie AAA 1,5 V

Lithiová baterie CR2 3 V

Testovací doutnavka

Šňůrka pro zavěšení vysílače na krk

Návod a záruční list

Kufr

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka69 Kč91 % • 1 395 recenzíDalší informace

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Dogtrace.com

• Funguje
    • Velikost přímače
  • , zakoupeno v Půjčovna obojků

už po druhém použití je náš pes poslušný na pípnuti .Super věc.

• , zakoupeno v Půjčovna obojků

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka69 Kč91 % • 1 395 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Elektronické obojky pro psy

Celkově velká spokojenost.
    Malý problém mám se zapínáním / vypínáním přijímače.
    Další problém byl se šňůrkou, kdy se při prvním zavěšení očko přetrhlo a vysílač spadnul.

• , zakoupeno v Elektronické obojky pro psy

jednoduché ovládání,kufřík na přenášení

• vodotěsnost
    • celková kvalita zpracování
    • dosah
    • rozpětí impulsů od velmi slabých
    • zapínání vysílače na obojku

Opravdu dlouho jsem se rozhodoval, zda obojek pořídit. Pejsek poslouchal vždy na slovo. Bohužel v pubertě přestal reagovat na pozitivní motivaci v některých vypjatých situacích. Hračky i odměny přestaly fungovat. Rád plave a mimo jiné bydlíme na vesnici, kde stále potkáváme srnky, lišky, zajíce ... Na rybníce byl schopný odplavat a vrátit se až se mu chtělo, stejně tak reagoval přehnaně na každou zvěř. Při koupi konkurenčního produktu (sice o polovinu levnějšího) jsem se zděsil, jak silný impuls obojek vydává i při nejslabším nastavení. Vyzkoušel jsem jej na sobě a obojek jsem okamžitě vrátil. Narazil jsem na tento "dražší" produkt. Byl jsem mile překvapen nastavením intenzity impulsů. Při slabé intenzitě je to jako lehké zatahání za obojek. Stačilo použít dvakrát v situacích, kdy bylo potřeba psa vrátit, pes se zase začal okamžitě soustředit a výsledek byl okamžitě znát. Pejsek se hned začne zpět soustředit a nyní chodí na volno v každé situaci a reaguje na důrazné "NE" a může mu zajíc přeběhnout před nosem. Nastavili jsme si okamžitě hranice a na procházce jsem šťastný já i pejsek. Děkuji za zbourání mých předsudků na el. obojky. Pokud jsou kvalitní (impuls jde nastavit opravdu od slabého) a majitel je nechce na trestání, ale na výcvik, jsou výborným pomocníkem a neskutečně urychlí výcvik pejska. Záporem je jen zapínání vysílače, ale beru to jako daň za plnou a opravdu funkční vodotěsnost. Pejsek s obojkem plave každý den. Větší finanční částky opravdu nelituju!

• Dokud vše funguje, super produkt.
    • Naprosto tragický servis

Obojek používám na dva psy několik let a dokud vše fungovalo tak jak mělo byl jsem s ním naprosto spokojen.
    Při výměně baterií mi po 24 hod. přestal pes reagovat a tak jsem to vyzkoušel na sobě a prakticky nevydával žádný impuls (baterie Duracell).
    Poslal jsem je na pozáruční servis, který byl vyřízen opravdu rychle s tím, že je vše v pořádku.
    Vložil jsem do nich nové baterie, vyzkoušel a vše OK, nechal jsem je zaplé v pokoji 24 hod. a poté opět nevydával prakticky žádné impulzi.
    Znova jsem poslal sadu na servis ať jí DOOPRAVDY prověří, vráceno opravdu rychlel, podepsali se pod to asi dva nebo tři technici, že je vše OK.
    No nic, tak jsem si říkal že je budu zapínat a vypínat a dal jsem do nich baterie od jiného výrobce. Jak na potvoru přijdu druhý den do auta a objek na mě bliká (zapomněl jsem ho vypnout) a samozřejmě baterie KO.

Takže mám sadu zánovních obojků za 8000 která mi je úplně k ničemu a nemůžu jí ani prodat.......

• , zakoupeno v Půjčovna obojků

• kromě všech vlastností i krásný design

Půjčovna obojků (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
    na Vaše další nákupy.
    Přejeme pěkný den.
    PŮJČOVNA-OBOJKŮ.CZ

• funguje výborně
    • nastavení dle návodu bez obtíží

Obojek spolehlivě funguje. Na mého psa je přijímač zbytečně velký, proto jsem pak zvolila variantu Professional ONE, kde je přijímač výrazně menší a je dobíjecí.

Půjčovna obojků (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit