Non-Stop Dogwear Trekking opasek

NON-STOP Opasek Trekking Non-Stop opasek Trekking vychází z tradičních opasků používaných na dogtrekking i skijoring. Jedná se o opasek s tradiční konstrukcí určený zejména...
1 690 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka Mazlíčkův Ráj

Skladem • Více variantZdarma83 % • 3 620 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma75 % • 937 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma1 neověřená recenzeDalší informace
Do měsíce • 1 variantaZdarma100 % • 42 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Mazlíčkův Ráj

• Výborný postroj. Jsem moc ráda, že po různých variantách a vyzkoušených různých typů postrojů jsem zakoupila tyto i s opaskem. Lituji jedině doby, kdy jsem je neměla. Parádní na rychlo chůzi, na běhání..., do auta....K tomu opasek, který výborně padne a sedí a ruce volné.

• Polstrovaný, měkký, pohodlný, různě upravitelná velikost
  • , zakoupeno v Eshop MushGO

Dlouho jsem hledal opasek pro urostlého pořádného chlapa. Tento opasek jako jediný má možnost nastavení objemu pasu do 145 cm. Skvěle sedí a je příjemný. Velké plus je nastavení předního popruhu. Stačí zatáhnout na obou stranách za pružný element a opasek se nádherně dotáhne kolem pasu. Připevnění vodítka do finského háku je jednoduché, doporučuji zajistit pojistným kroužkem, pokud máte pejska "divočáka". Popruhy kolem stehen jdou také poměrně snadno nastavit. Nicméně pro nás muže jsou trochu nepraktické a nepohodlné. Je to asi o zvyku, já používám opasek bez těchto pásků a opasek drží dobře a to i v případě, že pes vybočuje. Opasek se v pase neprotáčí. Doporučuji pro rekreační běhání a každodenní venčení. Úleva pro záda je nádherná změna.

NON-STOP Opasek Trekking

Non-Stop opasek Trekking vychází z tradičních opasků používaných na dogtrekking i skijoring. Jedná se o opasek s tradiční konstrukcí určený zejména pro nenáročné procházky se psem.

• Velmi lehký materiál
  • Bezpečnostní úvaz
  • Finský hák
  • Reflexní prvky 3M
  • Opasek je vysoký 10 cm. Polstrovaná část je dlouhá 70 cm. Vhodné pro obvod pasu až do 145 cm.

Má dobré polstrování kolem zad a klesající popruhy drží pás na bocích. Je důležité, aby pás zůstal na bocích tak, aby se tah nepřenášel na Vaše záda.

Pes se upíná k opasku pomocí finského háku, což je nejbezpečnější varianta úchytu. Na hák si nandáte očko vodítka a můžete vyrazit. Psa pak v případě nesnází můžete rychle odepnout.

Opasek je vybaven vysoce kvalitními reflexními prvky od výrobce 3M. Jsou velmi odolné a i při častém užívání tyto reflexní prvky neztrácejí svoje vlastnosti

Na zadní straně opasku naleznete očko, do kterého lze upnout baggy bag – držák pytlíků na exkrementy. Není nad to mít sáčky stále na dosah.

NASTAVENÍ :

Opasek pomocí popruhů kolem nohou nastavíte tak, že je tah psa v křížové oblasti. Reflexní prvky slouží k vyšší bezpečnosti. To oceníte nejen při podzimních a zimních výletech. Na zadní straně opasku naleznete očko, do kterého lze upnout baggy-bag ( Taštička na pytlíky pro sběr psích exkrementů ) . pak přijde vhod mít sáčky stále na dosah. Vodítko psa připevníte do háku nebo do kroužku. Proužkem lze také zafixovat vodítko upevněné v háku.

Jak připevnit vodítko k opasku Trekking?

Vodítko volně prostrčte D-kroužkem a zahákněte za hák. D-kroužek slouží pouze jako pojistka proti nechtěnému vyklouznutí vodítka z háku. Nikdy nepřipojujte vodítko přímo na D-kroužek.

Vodítko můžete připevnit rovnou na hák bez použití zabezpečovacího D-kroužku. Tento způsob je rychlejší a pohodlnější, ale hrozí, že se vodítko vysmekne pokud pes přestane táhnout.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variantDárekZdarma100 % • 1 005 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Do týdne • Více variantZdarma98 % • 7 477 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Mazlíčkův Ráj

• Polstrovaný, měkký, pohodlný, různě upravitelná velikost
  • , zakoupeno v Eshop MushGO

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do týdne • Více variantZdarma98 % • 7 477 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Dog Gate

• Pohodlí i při dlouhých procházkách s těžkým psem. Výborné vypracování funkčnost.
    • Nic.

Absolutně funkční a pohodlný pás pro dlouhé procházky i pro tahací těžké psy.