Paipaitek elektronický výcvikový obojek PD 520

Paipaitek elektronický výcvikový obojek PD 520

1 490 Kč
Doprava zdarma, Do měsíce
Doporučená nabídka JSHOP

Do měsíce • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma97 % • 1 023 recenzíDalší informace
Do měsíce • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové služby59 Kč94 % • 714 recenzíDalší informace
Do měsíce • 1 variantaZdarma25 neověřených recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma97 % • 6 423 recenzíDalší informace

Typ produktu
elektronické obojky

• , zakoupeno v elektronicky-obojek.cz

Vyrobek super pes posloucha jako hodinky neverila jsem ale opravdu je to tak a to pouze na pipajici jednotku elektricky vyboj jsme nemuseli pouzit staci jen pipnout a pes je jak vymeneny urcite doporucuji vsem

• zatím funguje dobře
    • tlačítka hodně vystupují, mohou být nechtěně aktivována
  • , zakoupeno v Eobojek.cz

Zatím funguje obojek velice dobře. Jen je potřeba dávat pozor při nošení vysílače v kapse, tlačítka jsou dost citlivá. Již několikrát se mi stalo, že jsem některé nechtěně při hře se psem zmáčkl.

Typ produktu
elektronické obojky

Elektronický výcvikový obojek PAIPAITEK PD520 disponuje podsvíceným LED displejem i tlačítky, vodotěsným přijímačem a dobíjecím vysílačem / přijímačem. Každá funkce má samostatné tlačítko. Dosah tohoto modelu je 300 metrů.

Pro jaké psy je obojek určen?

Značka

Malé

Střední

Velké

Vlastnosti obojku

Dosah

Dosah signálu u tohoto obojku je na vzdálenost 300 metrů.

Baterie a nabíjení

Přijímač i vysílač jsou vybaveny dobíjecím akumulátorem. Můžete je kdykoliv dobít pomocí přiložené nabíječky.

Funkce obojku

Obojek disponuje funkcemi elektrostatického impulzu, vibrace, zvuku a lokalizace přijímače. Intenzita lze nastavit mezi 0 - 100. Pro každou funkci je na vysílači samostatné tlačítko.

Voděodolnost

Přijímač je plně vodotěsný.

Počet psů

Tento model pro 2 psy najednou. Stačí pouze dokoupit druhý přijímač.

Nastavitelnost obojku

Pásek obojku je nastavitelný do 65 centimetrů.

Hmotnost a rozměry

Vysílačka má rozměry 127 x 45 x 18 mm a přijímač 58 x 39 x 27 mm. Hmotnost přijímače je 54 gramů.

Výhody

Pro každou funkci samostatné tlačítko, podsvícený LCD displej a tlačítka, vodotěsný přijímač, dobíjecí akumulátor.

Nevýhody

Dosah je pouze 300 metrů.

Obsah balení

• Přijímač napájení: dobíjecí akumulátor
  • Přijímač hmotnost: 54 gramů
  • Materiál: PVC
  • Dosah vzdálenosti: 300 m

K tomuto produktu můžete dokoupit  Přijímač pro druhého psa

2zákazníci nedoporučují produkt

• zatím funguje dobře
    • tlačítka hodně vystupují, mohou být nechtěně aktivována
  • , zakoupeno v Eobojek.cz

• , zakoupeno v Elektronické výcvikové obojky

• Snadné použití, psa neomezuje v pohybu ani při hraní.

Zatím ve většině případů stačil signál, z vibrace byla naše 7 měs. fenka úplně vedle :) Dvakrát jsme použili výboj na stupeň 1-bez reakce, zvýšen na stupeň 3.

• , zakoupeno v Elektronické výcvikové obojky

Obojek je výborný, pro psa hlavně psychologický účinek, používám zvukový signál a vibrace. El.výboj se zdá, že hodnota 100 je moc silná.
    Nevýhoda je, že obojek nemá pojistku a může z krku psa spadnout.
    Jinak výborný.

• , zakoupeno v Elektronické výcvikové obojky

• Pouzivame pouze vibrace a super. Funguje jak ma.
    • Skoda ze neupozorni na vybitou baterii driv nez je uplne vybita

Za me skvely produkt. Dlouho jsme vybirali obojek a nakonec padla volba na tento a trefa.

• , zakoupeno v JSHOP

Ještě jsem nevyzkoušel, přišel mi dnes

• , zakoupeno v Elektronické výcvikové obojky

Používám při pastvě kozy domácí, aby neokusovala stromy - vynikající

• V POHODĚ

dostatečný pro běžný výcvik

• , zakoupeno v JSHOP

Doporučuji, pejskovi stačilo celkem 2x za výcvik použít impuls. Nyní využíváme zvuk na přivolání, maximálně vibraci, pokud neposlechne ihned. To se ale stane opravdu málokdy.