Garmin Delta Sport XC Bundle

Popis produktu

Parametry produktu

Proti štěkání
ano
Typ produktu
elektronické obojky

Parametry produktu

Proti štěkání
ano
Typ produktu
elektronické obojky

Popis produktu

 • Materiál obojku: nylon
 • Typ obojku: elektronický
 • Barva: černá

Jednoduchý a efektivní způsob výcviku psa ve vašich rukou

Intuitivní třítlačítkový přenosný ovladač s dobře čitelným displejem LCD a funkcí BarkLimiter™ 36 úrovní okamžité a trvalé stimulace plus zvukový tón a vibrace

Vyměnitelné kontaktní body – dlouhé a krátké 5 konfigurací korekce pro různé problémy s chováním

Možnost výcviku 1, 2 nebo 3 zvířat; nastavení se provádí na přenosném zařízení (vyžaduje zakoupení dalších zařízení pro psy)

Systém Delta Sport XC od společnosti Garmin s vyzkoušenou technologií Tri-Tronics® nabízí lepší a jednodušší způsob kontroly při výcviku psa. Přenosný ovladač s jednoduchým 3tlačítkovým designem, vylepšenou ochranou proti chybným povelům a dobře čitelným displejem LCD vám v kombinaci se zařízením pro psa s vyměnitelnými kontaktními body (dlouhé a krátké) nabízí 36 profesionálních úrovní průběžné a okamžité stimulace plus zvukový tón a vibrace, 5 konfigurací korekce a možnost výcviku 1, 2 nebo 3 zvířat současně na vzdálenost až 1,2 km (vyžaduje zakoupení dalších zařízení pro psy). Model Sport XC je vybaven plně nastavitelnou funkcí BarkLimiter a pokročilou funkcí korekce štěkání pro efektivnější venkovní výcvik a větší pohodu doma.

Jednoduchý a efektivní

Díky ergonomickému designu zařízení Delta Sport XC zvládnete ovládání tří předních akčních tlačítek pro simulaci, zvukový tón a vibrace jednou rukou. Pomocí bočních tlačítek a dobře čitelného displeje LCD může trenér jednoduše přepínat mezi různými tréninkovými konfiguracemi a jednotlivými zvířaty ve výcviku. Tenké a kompaktní zařízení pro psa je dodáváno s vyměnitelnými dlouhými a krátkými kontaktními body pro všechna psí plemena a různé typy srsti a má efektivní dosah 1,2 km.

Tři způsoby výcviku psa

Zařízení Delta Sport XC nabízí možnost využívat při výcviku trvalou či okamžitou stimulaci, vibrace nebo zvukový tón. Můžete také využívat všechny tři metody najednou. Z nabídky tří konfigurací korekce (se zobrazením na displeji LCD) si může trenér vybrat nejvhodnější variantu výcviku pro danou situaci a povahu zvířete. Zařízení Delta Sport XC nabízí možnost výcviku až 3 psů (vyžaduje zakoupení dalších zařízení pro psy) a snadné přepínání mezi jednotlivými zvířaty.

Integrovaná funkce BarkLimiter

Model Delta Sport XC je vybaven plně nastavitelnou funkcí BarkLimiter a pokročilou funkcí korekce štěkání. Funkce BarkLimiter dokáže rozpoznat žádoucí štěkání od nežádoucího a také umí odlišit vibrace od škrábání nebo štěkání jiných psů. Tímto způsobem eliminuje chybnou nebo přílišnou korekci. Úroveň funkce BarkLimiter je možné nastavit a ovládat ji z přenosného zařízení. Psa je tak možné cvičit i v režimu funkce BarkLimiter.

Robustní a vodotěsné zařízení s dlouhou životností

Stejně jako všechny ostatní outdoorové produkty značky Garmin je i zařízení Delta XC efektivní, robustní a vodotěsné (IPX7). Vysílač i zařízení pro psa je také vybaveno dobíjecí lithiovou baterií s dlouhou životností.

Náhradní obojek

Upravte si zařízení Delta XC pro psa podle svého – pořiďte si některý z doplňkových obojků s polyuretanovou povrchovou úpravou (k dispozici různé barvy, prodávají se samostatně). Můžete si také dopřát stylové provedení a zakoupit 3/4palcový tkaný nylonový obojek Lupine (k dispozici různé barvy, prodávají se samostatně).

Rozměry výrobku:

 • Hmotnost (kg): 0.106
 • Výška (cm): 13.60
 • Šířka (cm): 5.20
 • Hloubka (cm): 2.70

Rozměry balení:

 • Hmotnost (kg): 0.590
 • Výška (cm): 10.50
 • Šířka (cm): 18.50
 • Hloubka (cm): 14.20
 • EAN: 0753759137250
 • Záruční doba: 24 měsíců

Obojek elektronický/výcvikový

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.